Парламентарії 12 країн закликали світ не забувати про агресію РФ проти України

Парламентарії 12 країн світу в спільному зверненні закликали світ не забувати про триваючу російську агресію проти України.

Як пише «Європейська правда”, звернення оприлюднив Стюарт МакДональд, заступник голови групи дружби з Україною в парламенті Великобританії.

«Парламентарії Європи, Австралії і Канади об’єднуються, щоб запевнити в солідарності і дружби з українським народом в 29-ту річницю незалежності. Світ настане », – написав Стюарт МакДональд.

Під зверненням в цей час стоять підписи парламентаріїв Великобританії – МакДональда і чотирьох його колег, також Німеччини, Швеції, Норвегії, Польщі, Латвії, Грузії, Молдови, Румунії, Португалії, Канади та Австралії.

«Росія продовжує зі зброєю порушувати територіальну цілісність України. Це ще одна країна на європейському континенті, чиї кордони намагаються змінити силою … Україна не повинна бути забутою в світі, де більш ніж достатньо питань, які претендують на міжна увагу », – відзначають вони.

Парламентарії нагадують, що війна на Донбасі триває вже більше 6 років, забрала життя понад 13 000 чоловік і змусила залишити свої будинки більше 1,5 млн чоловік. Також нагадують про збитий російським «буком» рейсі МН17, на борту якого загинули 298 громадян різних країн світу.

«У День незалежності України ми запевняємо у нашій дружбі з українським народом. Ми відновимо наші зусилля з підтримки України і її союзників для досягнення миру », – роблять висновок у зверненні.

Джерело: