Парламент звільнив Штучного з посади керівника апарату Ради

В ході засідання в четвер, 16 липня, парламент підтримав звільнення В’ячеслава штучних з посади глави апарату Верховної Ради. Відповідний проект постанови підтримали 307 нардепів.
«Спасибі вам за роботу, В’ячеслав Васильович, бажаю успіхів у новому напрямку діяльності», – сказав спікер парламенту Дмитро Разумков після голосування.

Відзначимо, що проект постанови №3850 про звільнення штучних в зв’язку з особистою заявою був внесений в Раду 15 липня. У заяві, фото якого оприлюднила в Telegram нардеп Олександр Качура, було зазначено, що причиною такого рішення стало можливе призначення штучних на іншу посаду в державному органі.

Цікаво, що раніше ЗМІ поширили інформацію, що нібито Разумков підозрював штучних «шпигунстві» на користь Офісу президента і його голови Андрія Єрмака. Однак в інтерв’ю «Країні» спікер парламенту цю інформацію не подтверділ.Напомнім, що керівником апарату Верховної Ради штучних призначили в вересні минулого року. А до цього він працював заступником голови держохорони України.

Джерело: