Пам’ятки і розваги в Дюссельдорфі

Дюссельдорф – найбільший промисловий, фінансовий і транспортний центр західної Німеччини. Місто рідко включають в маршрути туристичних подорожей по країні, і марно.

Дюссельдорф багатоликий, цікавий і гідний пильної вивчення. Можливості для розваг і шопінгу, знайомства з історією і культурою безмежні. Однозначно варто купити квиток на автобус з Києва в Дюссельдорф і відправитися в захоплюючу подорож. Тут кожен знайде заняття до душі.

Історичні і архітектурні пам’ятки Дюссельдорфа
Місто було засноване в XIII столітті. Велика частина історичних будівель зосереджена в Альтштадте. Пішохідна екскурсія по кварталах району, відвідування антикварних крамниць, кафе і старовинних пивних, в яких дбайливо зберігаються давні традиції приготування напою, подарують масу нових вражень.

У топ популярних туристичних локацій входять:

Дюссельдорфська ратуша на Марктплатц. Комплекс з 3-х будівель, зведених в різні періоди і раніше використовується в якості резиденції бургомістра;
базиліка св. Ламберта. Найстаріша будівля Дюссельдорфа і головна католицька церква Північного Рейну-Вестфалії;
Замок Бенрат. Вишукана резиденція курфюрста, в якій втілені ідеї епохи Просвітництва;
академія художеств;
Собор Непорочного Зачаття Діви Марії в неоготичному стилі.
Дюссельдорф – одна зі столиць європейської моди. Кращі брендові бутики розташовані на королівської алеї.

Цікавими є й сучасні комплекси. Одна з найпопулярніших локацій – набережна, створена в кінці минулого століття. Променад вздовж Рейну став улюбленим місцем прогулянок жителів і гостей Дюссельдорфа.

У місті багато музеїв:

Мистецька збірка;
картинна галерея Кунстпаласт;
музей Етьєна, експозиція якого присвячена кераміці.
Багато позитивних відгуків отримує водний зоопарк Дюссельдорфа. Пізнавальна і захоплююча екскурсія сподобається дітям і дорослим.

Тиждень, місяць, рік – будь-якого періоду, проведеного в столиці федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія, недостатньо для вивчення всіх цікавих місць. Сідаючи в автобус з Дюссельдорфа до Києва, більшість туристів починають планувати наступну поїздку в це місто. Він залишає незабутні враження.

Переваги подорожі в Дюссельдорф з Benz Express
Компанія спеціалізується на регулярних пасажирських перевезеннях з України в Німеччину. До послуг клієнтів зручний графік рейсів. Подорож Київ-Дюссельдорф здійснюється в автобусі VIP класу з підвищеним рівнем комфорту. Зручні сидіння і столики для прийому їжі, кондиціювання, перегляд фільмів, безкоштовний доступ до бездротового інтернету – в таких умовах час поїздки на великі відстані пролітає непомітно. У компанії працюють сумлінні та досвідчені водії. Вони дотримуються правил дорожнього руху, професійно виконують свої обов’язки, дбають про комфорт та безпеку пасажирів.

Вивчити розклад і ціни, забронювати посадочні талони можна на сайті Benz Express в режимі онлайн. Зверніть увагу – якщо ви відразу замовляєте зворотний квиток Дюссельдорф-Київ, загальна вартість подорожі буде вигіднішою.

Джерело: