Особливий ювілей: учасник аукціону «Інтер – дітям» отримав в подарунок тренування з чемпіоном

Індивідуальне тренування з одним з кращих боксерів України Денис Берінчик отримав в подарунок на 40-річчя харків’янин Дмитро Іванов. Такий оригінальний сюрприз піднесли чоловікові на ювілей його близькі друзі, викупивши на сайті благодійного онлайн-аукціону «Інтер – дітям» ексклюзивний лот від відомого спортсмена.

Заради тренування з Денис Берінчик Дмитро подолав понад 500 кілометрів. З Харкова до Києва він приїхав з групою підтримки: дружиною і двома синами – 6-річним Владом і 3-річним Сашком. Завдяки маленьким непосидам спортивне заняття перетворилося на веселу розвагу. Поки Денис з їх батьком відпрацьовували техніку ударів, малюки влаштували на рингу свій боксерський поєдинок без правил. Так що спортсмену довелося і їх навчити деяким прийомам.

Після заняття втомлений, але задоволений учасник аукціону не приховував, що переповнювали його емоцій: «Це найоригінальніший подарунок, який я отримував на свій день народження! Мені дуже сподобалося! Було неймовірно здорово! Це непередавані емоції, драйв, адреналін! » А іменитий тренер похвалив підопічного: «У Дмитра є задатки для боксу. Для себе, для свого здоров’я, для настрою я б йому радив проводити дві-три тренування на тиждень ».

І Денис, і Дмитро відзначають: найголовніше, що це тренування – це підтримка доброї справи, допомога дітям. Всі зібрані на благодійному аукціоні «Інтер – дітям» кошти підуть на покупку сучасної системи MultiFiltrate для Центру дитячої токсикології, інтенсивної та еферентної терапії «Охматдиту». Це обладнання ще називають штучною ниркою. Воно допомагає дітям з гострими отруєннями та інфекціями пережити найбільш критичний період, коли нирки не справляються з виведенням токсинів. Крім того, апарат дозволить робити гемодіаліз дітям з малою вагою, серцевою недостатністю і нестабільними показниками кров’яного тиску.

«Я вже протягом п’яти років беру участь в аукціоні« Інтер – дітям »зі своїми лотами, – каже Денис Беринчик. – Кожен лот – це маленька крапля в велике море. Але всі разом ми робимо багато для досягнення мети ».

Як пройшло тренування з боксером Денисом Берінчик, дивіться в сюжеті «Ранку з Інтером»

На сайті благодійного аукціону deti.inter.ua – ще безліч ексклюзивних лотів від відомих артистів, телеведучих і спортсменів. Серед них – персональна тренування з чемпіоном світу по дзюдо Георгієм Зантараї; тренувальна форма чемпіонки світу з дзюдо Дар’ї Білодід з її автографом; спортивні шорти від Дениса Берінчика, в яких він здобув перемогу; м’яч з автографами гравців збірної України з футболу; рукавички з автографом легенди боксу Евандера Холіфілда. Купуючи один з лотів на аукціоні «Інтер – дітям», ви не тільки купуєте унікальний подарунок для себе або близької людини, але і берете участь у великій і важливій справі. Також кожен бажаючий може взяти участь у благодійній ініціативі «Одна гривня від кожного з нас – це багато. Разом ми можемо рятувати дитячі життя »і перераховувати від 1 гривні в день в скарбничку фонду. Кожна гривня наближає момент, коли відділення інтенсивної терапії та гострих інтоксикацій «Охматдиту» отримає довгоочікуваний життєво важливий апарат для маленьких пацієнтів. Робити добро легко – приєднуйтесь! Разом ми дійсно можемо рятувати дитячі життя!

Джерело: