Олена Кравець підхопила коронавірус: «Вечірній квартал» пройде без неї

Осінні телепрограми «Вечірнього кварталу» пройдуть без головної артистки Олени Кравець, оскільки вона захворіла Covid-19.

Про це ТСН.ua розповів актор студії Євген Кошовий.

«За кілька днів до зйомок аналіз нашої Олени, на жаль, показав позитивний результат на Covid-19, так що в найближчих ефірах її не буде. Сумно, але такі наші реалії – ніхто не застрахований від цього вірусу. Благо, у всіх інших акторів і членів знімальної групи результати тестів – негативні », – сказав Кошовий.


У нових випусках Кравець замінять чотири актриси «Жіночого кварталу»: Ірина Сопонару, Ольга Жуковцова, Анастасія Оруджова і Валерія Товстолес. «Безумовно, це дуже хвилююче і відповідально – замінювати саму Олену, та ще й в« Вечірньому кварталі ». Це в «Жіночому кварталі» ми на своїй території, а тут – відчуття, що ми з дівчатками хоч і бажані гості, але на чужому весіллі », – говорить актриса Ірина Сопонару.

У зйомках взяли участь і багато зірок – NK, MONATIK, The Hardkiss, Jerry Heil, DZIDZIO і Михайло Поплавський. Шоу знімали без участі глядачів, з дотриманням всіх запобіжних засобів.

Джерело: