Олег Ляшко висунув першим номером на вибори до Київської облради свою безпартійну дружину Росита

Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко, який став кандидатом в нардепи в одномандатному виборчому окрузі №208, висунув свою дружину Росита першим номером в списку своєї партії на вибори до Київської обласної ради.

Про це свідчать дані ЦВК.

«Ляшко Росита Олександрівна – громадянка України, освіта вища, безпартійна, фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня », – йдеться у відомостях про кандидата.

Скриншот списка партии Ляшко ЦИК

Також в списку від «Радикальної партії» значаться дві сімейні пари. Так, на другому місці знаходиться Микола Загуменний, а Тетяна Загуменна – на шостому. Також вони є першими номерами в партійному списку в окремих округах Київської області. Крім того, в списку є ще одна сім’я – Вікторія і Вадим Харута займають 16 і 17 місце загальнообласного списку партій відповідно.

Нагадаємо, в червні 2018 року Ляшко одружився на Росіті Сайранен, з якої до цього жив 20 років в цивільному шлюбі.

17 травня 2020 року стало відомо, що колишній народний депутат Олег Ляшко став татом вдруге. Дружина Росита народила йому хлопчика. Відзначимо, що це вже друга дитина політика: Ляшко з дружиною виховують вже дорослу доньку Владиславу Горбенко.

Джерело: