Офіс генпрокурора завів чотири справи проти Порошенка за зверненням Коломойського

Офіс генпрокурора, за зверненням українського олігарха Ігоря Коломойського, відкрив проти екс-президента Петра Порошенка чотири нові кримінальні справи. Зокрема, виробництва стосуються відмивання грошей і перешкоджання роботі «ПриватБанку».

Про це в п’ятницю, 10 липня, розповіли адвокати Порошенко Ігор Головань і Ілля Новіков під час прес-брифінгу.

«При обранні запобіжного заходу Петру Порошенко (у справі про призначення Сергія Семочко в розвідку – Ред.) Прокуратура фактично відмовилася підтримувати свої вимоги і поспішно заявила про завершення досудового розслідування», – заявив Головань

За його словами, в той же вечір генпрокурор Ірина Венедиктова виступила з «відосіком», в якому пояснила причини закриття справи проти Порошенка і розповіла про швидке відкриття нових виробництв проти екс-президента «за заявами звичайних людей, що надходять нібито з усієї України».

«У той же вечір за заявою звичайної людини на прізвище Коломойський Офісом генерального прокурора були зареєстровані чергові чотири кримінальні провадження стосовно Петра Порошенка. Пан Коломойський виступив зі стандартним набором – і, звичайно, його заяви стосуються «ПриватБанку»: що нібито президент Порошенко перешкоджав господарській діяльності «ПриватБанку», нібито Порошенко розголошував банківську таємницю «ПриватБанку», там і зловживання службовим становищем, і навіть легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом », – перерахував Головань.

Нагадаємо, нещодавно Венедиктова заявила, що в справі про призначення Семочко заступник голови української розвідкою недостатньо доказів для оголошення Порошенко про підозру у вчиненні тяжкого злочину.

Раніше ми писали, ГБР закрило справу про відмивання доходів Порошенко через «Кузню на Рибальському».

Джерело: