Одесит, який убив хулігана, відсудив у держави два мільйони

Понад два мільйони гривень відсудив у держави одесит В’ячеслав Граціотов, який убив хулігана, захищаючи себе. Позов задоволено Малиновським райсудом Одеси. Про це повідомляє «Думська».

Уточнюється, що компенсацію позивачеві повинні виплатити за те, що через бездіяльність міліції і прокуратури розгляд його справа розтягнулася на сім років. Тепер держава повинна відшкодувати чоловікові моральну шкоду, а також чотири тисячі гривень судових витрат.

У позовній заяві йдеться про те, що справа Граціотова сім років практично не розглядалося, правоохоронці його затягували і це порушувало права фігуранта.

«Це та інші обставини викликали у Граціотова відчуття приниження, повного безсилля перед державою, яке захищало себе всіма способами; невіра в те, що суд і прокурор дійсно хотіли встановити істину, відчай від того, що знову і знову його змушували згадувати обставини трагічних подій, коли від його рук, хоча і ненавмисно, загинула людина … »- йдеться в позовній заяві.

Також в документі зазначено, що «при кожному новому розгляді цієї справи оголошували одні і ті ж документи, допитували одних і тих же свідків, які в певний момент просто перестали з’являтися до суду».

«Перебування в стані постійного стресу сильно відбилося на особистому житті Граціотова. Він не мав можливості планувати своє життя, був позбавлений можливості вільно переміщатися за межі міста … »- йдеться в заяві.

Суд, оцінивши доводи і докази, задовольнив вимоги одесита в повному обсязі.

Відомо, що 23 серпня 2010 року на Соборній площі у В’ячеслава Граціотова і його дівчини стався конфлікт з двома молодими людьми – Романом Трачевим і Євгеном Савко.

В ході бійки Граціотов, який отримав струс мозку, складаним ножем поранив Романа Трачева і той стік кров’ю ще до приїзду лікарів, яких з великим запізненням викликали які прибули на місце міліціонери.

Джерело: