Новий чернігівський губернатор Анна Коваленко вийшла заміж за головнокомандувача ЗСУ Хомчака

Вчора в Чернігові президент Володимир Зеленський офіційно представив новоспеченого губернатора області, 29-річну Ганну Коваленко. Єдина жінка-губернатор злегка тремтячими руками отримала посвідчення на сцені під час форуму «Земля – ​​народу». А ми помітили на пальці правої руки обручку.

Telegram-канал «Силовий» вчора вдень повідомив, що вона недавно вийшла заміж за головнокомандувача Збройних сил України, 53-річного Руслана Хомчака. Подейкують, пара приховувала свій роман близько півроку, при цьому Анна регулярно постила у себе на сторінці в Facebook статті про генерал-полковника і лайкать його інтерв’ю.

Точна дата весілля пари теж не відома. Однак, як розповідають наближені до сімейного подружжю, пишної церемонії не було, тільки формальна розпис. Може бути, тому, що зовсім недавно військовий перехворів Covid-19, який підтвердився у нього на початку вересня.

Пізніше, голова Чернігівської ОДА таки підтвердила, що зв’язала себе шлюбними узами з Хомчак в коментарі «Суспільному». Відзначимо, що для Коваленко це перший шлюб. У той час, як її чоловік вже раніше був одружений один раз і розлучився на початку 90-х.

Джерело: