Німеччина на місяць введе суворі обмеження через зростання випадків коронавірусу

Уряд Німеччини планує вести ряд строгих заходів по боротьбі з коронавірусом, щоб зупинити стрімке зростання інфікування.

Як повідомляє «Європейська правда», про це пише DPA, посилаючись на проект рішення.

Заходи будуть представлені в середу, коли канцлер Ангела Меркель планує провести відеоконференцію з прем’єрами 16 федеральних земель.

Згідно з новими правилами, які вступлять в силу 4 листопада і будуть діяти до кінця наступного місяця, людям буде дозволено зустрічатися на публіці тільки з членами своєї сім’ї і ще одним домогосподарством.

Бари, клуби, паби і аналогічні заклади будуть відкриті тільки для їжі на винос, ночівлі в готелях будуть дозволені тільки з поважної причини, а кінотеатри, театри і спортивні споруди, такі як тренажерні зали і басейни, будуть закриті.

Косметичні студії, масажні салони і тату-студії також не працюватимуть протягом листопада.

Сектор роздрібної торгівлі залишиться відкритим, так само як і перукарні і установи, що пропонують такі медичні процедури, як фізіотерапія.

Школи і дитячі сади також залишаться відкритими, але від них буде потрібно ввести нові протоколи гігієни.

Число нових інфекцій в Німеччині в даний час набагато перевищує рівні, що спостерігалися під час першого піку пандемії коронавируса в березні і квітні.

З тих пір кількість тестувань значно активізувалося, але влада вважає, що у сплеску винні громадські збори і нічне життя.

У Німеччині зареєстровано 11409 нових випадків зараження коронавірусів за 24 години у вівторок, що є величезним сплеском в порівнянні з тим же днем ​​минулого тижня, коли було 6868 випадків зараження.