Невідомі привезли труну і вінки до селища, де живе екс-глава НБУ Смолій

Вчора ввечері, 8 липня, на в’їзді в заміський селище, де живе колишній глава Національного Банку України Яків Смолій, який недавно пішов у відставку, невідомі залишили труну і похоронні вінки.

Про це екс-глава Центробанку повідомив в Twitter.

«Український вечір. Без коментарів », – написав він. На фотографії зображено близько десяти похоронних вінків, труни. Невідомі залишили плакати з написами «Смолія чекають суд і в’язниця», «Смолій лобіює російський бізнес» та інші.

В село, где живет Смолий, привезли гробы и венки. Скриншот: Twitter/Яков Смолий

Також цю інформацію прокоментували і в самому банку, відповідне повідомлення опублікувала прес-служба НБУ на сторінці в Facebook.Так, в НБУ вважають це «спектаклем з поганим сценарієм» проти політики, чиновників і екс-чиновників Нацбанку. Крім того, в прес-службі регулятора задалися питанням, коли вінки, труни і плакати з’являться біля будівлі установи або біля будинку в.о. голови Катерини Рожкової, яка зайняла посаду після відходу Смолія.

«У Національному банку є сучасна система оцінки роботи своїх співробітників. Кожному встановлюються так звані «ключові показники ефективності» (KPI). Нового голову ще не призначили, але ми вже зараз можемо запропонувати найважливіший KPI: робити свою роботу так, щоб до банку і під будинок приносили труни і вінки. Тому що, виявляється, це показник успішної та ефективної роботи керівника центробанку », – іронічно написали в НБУ.

В село, где живет Смолий, привезли гробы и венки. Скриншот: Facebook/ НБУ

Нагадаємо, 1 липня Яків Смолій подав у відставку з посади голови Національного банку України. Причиною цього рішення він назвав політичний тиск з боку влади.

Джерело: