Netflix знімає в Україні бойовик про політичні інтриги. Головну роль виконає Ван Дамм

Платформа Netflix знімає свій перший фільм в Україні. Це комедійний бойовик «Останній найманець», головні ролі в якому виконують Жан-Клод Ван Дамм і Албан Іванов.

Про це 31 липня в Facebook повідомив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко.

За словами глави міністерства, «Останній найманець» ( «The Last Mercenary») – це комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні.

«Левова частина зйомок пройде в Києві. Також будуть знімати в Парижі. За сюжетом події розгортатимуться у Франції. Серед головних акторів – Жан-Клод Ван Дамм і Албан Іванов », – повідомив Ткаченко.

За його словами, головні відповідальні за частину зйомок в Україні – міжнародна кінокомпанія Apple Tree і вітчизняна Star Media.

«До речі, зйомки вже стартували і триватимуть до осені. Сподіваюся, стрічка стане ще й першої, яка отримає рібейтов (компенсації від регіону, де знімають фільм – Ред.) В Україні », – написав міністр.

За його словами продюсерами виступають Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві і Оліас Барко. Режисер – Девід Шарон, а оператор-постановник Тьєррі Арбогаст.

«Ну що, тепер українці мають ще більше приводів оформити підписку на сервіс. Цікаво ж подивитися, як Україна перетвориться в Францію. Ну а ми разом з Жаном-Клодом тримаємо кулаки, щоб динаміка міжнародних зйомок у нас тільки росла », – написав Олександр Ткаченко.Netflix снимет первый фильм в Украине. Скриншот Facebook-страницы Александра Ткаченко

Джерело: