Неймовірні конструкції сучасних роботів-трансформерів

З моменту своєї першої появи в середині минулого століття роботи-трансформери помітно еволюціонували. Змінився зовнішній вигляд іграшки, тип трансформації і навіть способи гри. Про сучасні тенденції в області ігрових трансформованих моделей розкажуть експерти інтернет-магазину «Будинок iграшок».

конструкційні нововведення

Перші іграшки роботи-трансформери поєднували машинку і роботизованого воїна. Наразі модельний ряд помітно розширився, а конструкції ускладнилися. Місце машинки тепер займає будь-який транспортний засіб, в тому числі вертоліт, винищувач, ракета або спецтехніка, як у тоботов. Трансформер може ховатися навіть за звичним побутовим предметом, наприклад, фотоапаратом, комп’ютерною мишкою або синтезатором, як ботботси. Замість людиноподібного воїна можна зустріти роботизовані тварина, комаха або міфічна істота, як в диких скрічерах. Еволюціонувала і сама конструкція трансформерів. Тепер ці гібриди нерідко поєднують не дві, а три і більше іграшок, наприклад, робота, болід і мегакомбо, як монкарти мегароіди.

ускладнена трансформація

Спочатку трансформер був механічної іграшкою, яка змінювала зовнішній вигляд шляхом нескладних ручних перестановок. Зараз способи трансформації розширилися і стали більш видовищними і трюкових.

Трансформери бакугани є невеликими кулі, які при ударі об поверхню розкриваються і перетворюються в забавних монстриков. Щоб перетворити бітроіда, потрібно з’єднати болід зі спеціальним мечем, що приховує пусковий механізм, який запускає трансформацію. А якщо направити бітроіда на мегакомбо, то елементи конструкції, немов за помахом чарівної палички, самі з’єднаються і перетворяться в мегароіда. У дітей від подібних перетворень захоплює дух. Але ще далі пішли дикі скрічери, які ловлять диски сили, після чого самостійно підстрибують, роблять в повітрі сальто і приземляються в уже трансформованому вигляді. Виглядає дуже ефектно. На сьогоднішній день це єдина іграшка подібного типу, яка трансформується в польоті.

Нові способи гри

Трансформери завжди залучали дітей різноманітністю варіантів гри: хочеш – ганяти машинку, а хочеш – борешся за допомогою воїна-робота. Згодом список ігор теж розширився.

Наприклад, бакугани – унікальні трансформери, які поєднують баттл і настільну карткову стратегію. Бої проводяться на спеціальному полі з картами врат, що запускають трансформацію. Перемога залежить від сили бакугана, використаних карт здібностей, пасток та інших пристроїв. Щоб виграти в баттле, гравцеві доведеться проявити кмітливість, логіку і вміння мислити стратегічно.

Порівняно недавно з’явилися радіокеровані інтерактивні моделі трансформерів, які реагують на світло, звук, дотик і переміщенням яких можна управляти дистанційно. Це всілякі роботи-собаки, динозаври, космічні воїни, які викликають у дітей бурю захоплення і стають своєрідними домашніми улюбленцями для всієї родини.

Світ трансформерів невичерпний і постійно вдосконалюється. У ньому завжди можна знайти іграшку до душі. Бажаємо захоплюючих перетворень!

Джерело: