Наталія Могилевська відсвяткувала 45-річчя в нічному клубі: більше сотні гостей були в білому

2 серпня українській співачці Наталі Могилевській виповнилося 45 років. Вранці в соцмережах зірка написала пост: «Сьогодні мій день, дорогі мої! Я вдячна моїм батькам. Я вдячна Богу. Я вдячна Планеті Земля. Я вдячна вам, мої глядачі, без яких не було б мене ».

А вже ввечері з приводу свого дня народження артистка закотила грандіозну вечірку, яка відбулася на терасі нічного клубу Queen (Набережне шосе, 25). Гостей просили приходити в білих нарядах або з елементами білого. Можливо, це пов’язано з тим, що недавно Наталя порадувала своїх шанувальників новим кліпом на пісню «Білий літак», а напередодні прем’єри співачка кардинально змінила імідж – пофарбувалася в платинову блондинку.

вечеруха могилевской

Гості Наталії Могилевської на терасі, фото: вилучаючи Каумбаев, «Країна»

У публічних акаунтах закладу попередили, що воно закрите на спеціальне обслуговування.

квин инстаграм

В гостях у Могилевської був практично весь український шоу-біз. Серед запрошених: Юрій Рибчинський, Ніна Матвієнко, Ірина Білик, яка щойно повернулася з відпустки в Туреччині, Оля Полякова, травесті-діва Монро, Володимир Дантес і Влад Дарвін, які знають іменинницю з часів «Фабрики зірок», танцюрист Влад Яма і співак Павло Зібров.гости

Видавець Поліна Неня, дизайнер Ольга Навроцька, співачки Ірина Білик і Маша Фокіна, фото: instagram.com

За столами сиділи мало, тому що вечірка була в танцювальному форматі. Майстер-клас з танців дав гостям хореграф Григорій Чапкіс.чапкис

Чапкіс танцює з гостями, фото: instagram.com

Сама винуватиця торжества танцювала з гостями і виконувала власні хіти.

могилевская

Наталя співає для гостей, фото: вилучаючи Каумбаев, «Країна»

Того вечора звучали тости з побажаннями нових хітів, вічної молодості, краси і нескінченної енергії. Танцюрист Влад Яма навіть зняв шматочок виступу іменинниці і виклав собі в Instagram.

Джерело: