Найєм підтвердив відставку Абромавичуса з посади голови «Укроборонпрому»

Генеральний директор держконцерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус написав заяву про відставку. Цю інформацію підтвердив його заступник Мустафа Найєм у Facebook.

«В останні дні в ЗМІ поширюватися інформація про зміну керівництва« Укроборонпрому ». Це дійсно так. Місяць тому Абромавичус написав заяву про звільнення, і новий генеральний директор Концерну повинен бути призначений президентом за поданням прем’єр-міністра, яке згідно з повідомленнями журналістів, вже передано до Офісу президента.

У зв’язку з цим багато хто задається питанням, чи залишиться працювати в Концерні нинішня команда. Очевидно, у нового керівника буде право формувати свою команду, впроваджувати свою культуру управління і реалізовувати своє бачення реформи. У той же час «Укроборонпром» – не приватна власність, а державна компанія, перед якою стоїть чітке і зрозуміле завдання: виробництво якісних озброєнь і військової техніки для потреб армії.

Безглузда боротьба за владу, відновлення нелегальних потоків і схем, розтягнення активів і повернення до старих практик ручного управління – і є ті червоні лінії, порушення яких неприйнятно і не дозволить багатьом з нашої команди залишатися працювати в Концерні », – написав Мустафа Найєм.

Відзначимо, що про відставку Абромавичуса «Країна» повідомляла ще в липні.

Джерело: