На регіон Росії обрушився тайфун «Майсак». Відомо про трьох загиблих і більше 50 постраждалих

У Примор’ї вирує тропічний тайфун «Майсак». Через стихію відбуваються аварії на лініях електропередач, скасовують потяги, вже відомо про трьох загиблих.

Про це пише РІА Новини.

Так, увечері 3 вересня двоє людей загинули в Уссурійському затоці: стихія викинула на мілину плавкран «Чорноморець-34». На борту знаходилися дев’ять осіб, семеро вижили, двох не вдалося врятувати. Ще одна людина раніше загинув в селі Лук’янівка Шкотовского району.

Всього, за даними російського Міністерства охорони здоров’я, в лікарні звернулися 55 осіб зі скаргами на сильні удари і травми очей, 11 з них потребували термінового хірургічного втручання – вчора встигли прооперувати 7.

Швидкість урагану досягає 43 м / с. Він зривав дахи і електричні дроти – без світла залишилися 150 тисяч осіб. На ділянці Владивосток – Смоляниново Далекосхідної залізниці сталося відключення електропостачання, приміські поїзди частково скасовують. У місті Находка влада ввела режим НС.

Зараз ураган перейшов на територію Амурської області, але вже з меншими поривами. За прогнозами метеорологів, остаточно стихне лихо в Китаї.

Джерело: