На півночі Китаю помер від чуми чоловік. Більше трьох десятків його знайомих відправили на карантин

В автономному районі Внутрішня Монголія на півночі Китаю, де на початку липня був зафіксований випадок зараження бубонною чумою, один житель помер від кишкової чуми. Контактували з ним 35 чоловік ізольовані.

Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на інформацію комітету з питань охорони здоров’я китайського міста Бато.

Заражений чумою помер ще 2 серпня в хошунів Дархан-Мумінган. Лабораторні тести, в тому числі дослідження на нуклеїнових кислот, підтвердили, що чоловік хворів кишковою чумою. Після проведення всіх аналізів та епідеміологічного дослідження в четвер зібрався консиліум лікаря, в ході якого учасники прийшли до висновку, що причиною смерті стало виснаження кровоносної системи.

Місцева влада оголосила третій рівень епідеміологічного попередження. Відповідно до плану реагування на надзвичайні ситуації у Внутрішній Монголії введено заходи профілактики та контролю за поширенням захворювання.

35 осіб, які вступали в тісний контакт із зараженим, поміщені в централізований карантин для медичного спостереження. У них не було виявлено ніяких симптомів захворювання, тести на нуклеїнових кислот показали негативний результат.

Крім того, в будинку, де проживав покійний чоловік, і в будинках по сусідству щодня проводять дезінфекцію.

Влада закликає місцевих жителів проявляти пильність, дотримуватися норм гігієни, а в разі появи симптомів на кшталт спека і кашлю відразу звертатися за медичною допомогою.

Джерело: