На мітинг в Хабаровську в підтримку арештованого губернатора вийшли близько 35 000 чоловік

Акція протесту в Хабаровську, яка почалася в підтримку затриманого губернатора Сергія Фургала, переросла в наймасштабніший мітинг в історії міста. У ньому брало участь близько 35 000 чоловік.

Про це повідомляє «Медуза».

Так, за даними журналістів Коммерсанта, на вулицях знаходиться близько 30-35 тисяч осіб, хоча Управління МВС по Хабаровському краю стверджує, що в «несанкціонованих масових заходах, організованих командою С. І. Фургала, взяли участь від 10 до 12 тисяч чоловік».

Самі жителі краю пройшли ходою центральними вулицями міста, перекривши рух транспорту, після чого рушили на центральну площу. Вони тримали в руках плакати з написами «Свободу Фургалу», «Москва, йди!», «Далекий Схід – наш», а також «Путіна – у відставку» і «Путін – злодій».

Крім того, мітинг також влаштували жителі Комсомольська-на-Амурі. Там на вулиці вийшли понад тисячу осіб. Активісти там також вимагали звільнити Фургала.

У самій партії ЛДПР, в якій складається Фургала, офіційно відхрестилися від несанкціонованих заходів в регіоні.

У зв’язку з масштабністю протесту, Росспоживнагляду порекомендував продовжити карантин у регіоні до 7 серпня.

Нагадаємо, у четвер, 9 липня, детективи Слідчого комітету РФ і ФСБ затримали губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала, якого підозрюють у вкрай важких злочинах. Слідчі інкримінують йому створення злочинного угруповання і організацію замовних вбивств.

Джерело: