На «Інтері» – прем’єра драми «Після весілля»

У неділю, 12 липня, о 20:30 «Інтер» покаже прем’єру американської драми «Після весілля». Це фільм про хитросплетінні доль двох абсолютно різних жінок, життя яких кардинально змінюється після знайомства один з одним. У головних ролях – Мішель Вільямс і оскароносна Джуліанна Мур.

Ізабель працює директором притулку для безпритульних в Індії і присвячує всю себе турботі про дітей-сиріт. Коли благодійна організація опиняється на межі банкрутства, несподівано з’являється меценат – власниця багатомільйонної корпорації Тереза, готова пожертвувати величезну суму грошей. Але, щоб угода відбулася, Ізабель необхідно летіти в Нью-Йорк. Знайомство закінчується тим, що Тереза ​​запрошує нову приятельку на весілля своєї дочки. Незважаючи на те, що життя героїнь кардинально відрізняється, їх багато що об’єднує. На торжестві Ізабель знайомиться з чоловіком Терези, який виявляється … її колишнім чоловіком. Герої не здогадуються, що хтось уже почав гру їхніми долями, в якій правда виявиться небезпечніше брехні …

«Після весілля» – це ремейк однойменного фільму 2006 року данського режисера Сюзанни Бір, номінованого на премію «Оскар» як краща картина іноземною мовою. Американський продюсер Джоел Б. Майклс був настільки вражений датської драмою, що вирішив будь-що-будь зняти свою версію стрічки. Він виграв боротьбу за права на адаптацію фільму у більших продюсерських компаній. І майже десять років шукав режисера, який зміг би втілити цю історію на екрані. У підсумку вибір припав на Барта Фрейндліха. Правда, американська версія «Після весілля» багато в чому відрізняється від оригінальної. У данському фільмі головні герої – двоє чоловіків, але Майклс і Фрейндліх вирішили, що історія буде набагато цікавіше, якщо в центрі сюжету опиняться жінки.

На роль багатої і впливової Терези запросили Джуліанна Мур – володарку премії «Оскар» за головну жіночу роль в картині «Все ще Елліс» і дружину режисера Барта Фрейндліха. Актриса зізнається, що мріяла зіграти у фільмі, як тільки вперше подивилася датську драму «Після весілля»: «Ми разом в Бартом дивилися картину Сюзанни Бір, я дуже уважно стежила за героями Мадсона Міккельсен і Рольфа Лассгорда. Особливо мене вразив персонаж останнього – такий незвичайний і загадковий. Коли фільм закінчився, я навіть вигукнула: «Вау! Ось таку роль я хотіла б зіграти! » Але я навіть уявити не могла, що моє бажання здійсниться! Вже потім, коли Барт почав працювати над американською адаптацією, виникла ідея поміняти ролі на жіночі ».

Джуліанна Мур була залучена в процес створення фільму не тільки як виконавець головної ролі. Вона радила чоловікові, як правильно вибудовувати взаємини персонажів. А ще допомагала залучити в картину інших відомих акторів. У тому числі і Мішель Вільямс, яка зіграла директора притулку Ізабель. «Джуліанна прислала мені сценарій, я прочитала його за пару годин і тут же відповіла, що я в справі, – згадує Мішель. – Потім мої агенти ще довго докоряли мене: мовляв, ніколи не можна говорити «так» відразу, не торгуючись. Але мене дуже зацікавила ця історія! Мені завжди цікаво робити те, що я не пробувала раніше і до чого навіть не знаю, як підступитися. Мені захотілося перевтілитися в Ізабель ». Щоб краще зрозуміти свою героїню, Вільямс деякий час перед зйомками працювала волонтером в дитбудинку, а ще багато читала. «Готуючись до ролі, я прочитала багато книг і статей про безпритульних і про жінок, які віддали своїх дітей на усиновлення, – розповідає актриса. – Найбільше мене вразило, що це рішення все життя нав’язливо переслідувало кожну з них: вони продовжували відзначати дні народження тих, від кого відмовилися, постійно думали про те, де ж тепер їхні діти і чи все у них добре ».

Локації фільму підкреслюють контраст між розкішним життям Терези і злиднями, з якої щодня стикається Ізабель в Індії. Основна частина зйомок драми «Після весілля» проходила в дорогих готелях, офісах і ресторанах на Манхеттені в Нью-Йорку. А роль будинку Терези зіграв шикарний особняк відомого ландшафтного дизайнера Сюзі Белл. Будинок зацікавив кіношників тим, що він знаходиться на узбережжі і його оточує розкішний сад. Адже ключова сцена – весілля доньки Терези – за сюжетом мала проходити саме в саду. Друга частина знімального процесу проходила в індійському місті Калькутта, де група зіткнулася з безліччю труднощів. Вони потрапили в Індію в сезон мусонів: доводилося працювати або під проливним дощем, або при нестерпній спеці. Але в підсумку погодні негаразди пішли на користь картині, підкресливши складні умови, в яких змушена існувати Ізабель і її притулок.

Які несподівані повороти долі чекають головних героїнь драми «Після весілля»? Які таємниці приховує кожна з жінок? І до яких необоротних наслідків приведе їх знайомство? Дивіться у неділю, 12 липня, о 20:30 на телеканалі «Інтер».

Джерело: