На Філіппінах чиновник зайнявся сексом із секретаркою під час онлайн-конференції і потрапив на відео

Чиновник з філіппінської провінції Кавіте Джесус Естіл шокував колег тим, що вступив в інтимні стосунки зі своєю секретаркою прямо під час онлайн-конференції в Zoom. Про цю історію пише Daily Mail.

Уточнюється, що співробітники Ради села Фатіма Дос під час онлайн-спілкування вирішували питання, що накопичилися і раптово були ошелешені несподіваним видовищем. Їх колега Кавіте Джесус Естіл підійшов до жінки, що сиділа на дивані поруч з комп’ютером, і почав займатися з нею сексом. Передбачається, що чиновник не зміг відключити камеру і тому акт любові пройшов в прямому ефірі.

При цьому один з учасників онлайн-конференції не розгубився і зобразив те, що відбувається на відео, яке дуже скоро з’явилося в мережі. Після цього місцеві жителі розгнівалися і подали петицію з вимогою зняти Естіла з посади за неналежну поведінку.

У міністерстві внутрішніх справ та внутрішнього самоврядування заявили, що начальник ради буде звільнений найближчим часом.

Жінка, з якою Естіл займався сексом, виявилася його секретаркою. Цікаво, що з моменту публікації пікантного відео пара на робочому місці не з’являлася.

https://static.life.ru/publications/2020/7/28/1139397155073.8237.mp4?_=2

Джерело: