Monatik випустив фільм-мюзикл «Ритм» з українськими зірками. Серед них Віра Брежнєва, DANTES, Alyona Alyona

Український співак і танцюрист Дмитро Монатік, більш відомий як Monatik, презентував фільм-мюзикл з українськими зірками естради. Прем’єра відео в четвер, 3 вересня, з’явилася на YouTube-каналі співака.

Фільм-мюзикл Monatikа отримав назву «Ритм». Режисером стала відомий український кліпмейкер Таня Муінне, а автором сценарію мюзиклу, а також композитором виступив сам співак. Відео триває 40 хвилин.

Серед зірок, які з’являються в мюзиклі: групи The Hardkiss та «Время и Стекло», співачки Віра Брежнєва, Alyona Alyona, Tayanna, співак DANTES, танцюрист Влад Яма, сам Монатік і багато інших українських артистів.

«Мюзикл – це давня мрія, адже там є все, що я так люблю, музика, танці, ритм, гумор, стиль, яскраві локації і безмежно талановиті артисти», – написав Монатік в Facebook.

Monatik выпустил фильм-мюзикл "Ритм" с украинскими звездами. Скриншот: Facebook/ Monatik

Шанувальники вже встигли залишити багато позитивних коментарів:

«Дивилася на одному диханні, вийшло неймовірно красиво»,
«Шкода, що не можна подивитися на великих екранах, впевнена, багато хто пішов би в кіно»,
«У мене немає слів, це блискуче»,
«Прямо віднесло далеко в гарний настрій і креатив, від проблем і трохи здалося, що новий рік і нове гарне майбутнє !!! Монатік геній сучасності, який заряджає цим всіх і вся. Як же здорово жити в один час з такими артистами-талантами ».
Варто відзначити, що дуже багато компліментів за образ в цьому мюзиклі користувачі залишили саме співакові DANTES.

«Краща роль дістається – Дантеса, його час прийшов розкрити себе і вийняти з себе артиста! Браво !!!! Сценаристи, постановники, артисти !!! »,
«Дантес – родзинка вечора»,
«Дантес кращий, природжений артист»,
«Дантес просто красень !!! Супер образ. Я офігела і не повірила відразу коли його побачила ».

Джерело: