Міськрада Харкова спростувала чутки про смерть мера Кернеса

Міськрада Харкова відреагувана  на чутки в соціальних мережах  про смерть мера Геннадія Кернеса, який лікується від наслідків коронавіруса в німецькій клініці «Шаріте».

У Харківській міськраді запевнили, що чутки про смерть мера не відповідають дійсності і немає ніякої загрози його життєдіяльності.

«Харківська міська рада та її виконавчий комітет з усією відповідальністю заявляють: життєдіяльності і працездатності міського голови Геннадія Кернеса загрози немає. Хвиля чуток про його нібито смерть, яка накрила вчора ввечері харківські пабліки і соцмережі – не більше, ніж фейк, виготовленням і розповсюдженням якого займаються політичні опоненти чинного мера, в тому числі і ті, хто конкурує з ним за посаду міського голови на майбутніх виборах », – йдеться в заяві на сайті Харківської міськради.

Автори документа пояснюють відсутність відеозвернення Кернеса до харків’ян забороною на використання гаджетів, який діє у відділенні берлінської клініки «Шаріте», де знаходиться міський голова.

«Відділення, в якому знаходиться Харківський міський голова, має чіткий регламент своєї роботи, який не передбачає у пацієнта і тих, хто його відвідує, ніяких гаджетів. Саме цим пояснюється відсутність будь-якого відеозвернення Геннадія Кернеса до городян », – йдеться в заяві.

Автори офіційної заяви посилаються на офіційний лист професора клініки Норберта Сутторпа, який дав оцінку здоров’ю Кернеса.

«Він прогресує з кожним днем, і ми сподіваємося на його повне одужання», – цитують лист Сутторпа.

«Акцентуємо увагу на тому, що клініка «Шаріте» є одним з кращих лікувальних закладів світу, яке ніколи не ставить свою репутацію під удар приховуванням або фальсифікацією інформації про здоров’я свого пацієнта», – йдеться в заяві Харківської міськради.

Нагадаємо, Геннадій Кернес підхопив коронавірус, який вилився в двостороннє запалення легенів. 10 вересня він був госпіталізований в лікарню Харкова у тяжкому стані, а в ніч на 17 вересня його літаком перевезли з Харкова до Берліна на лікування в клініку «Шаріте».

Джерело: