Мін’юст запустив «юриста в смартфоні»

Міністерство юстиції представило мобільний додаток «Безоплатна правова допомога» для отримання юридичної консультації, підтримки, або роз’яснення прав і обов’язків.

Джерело: заступник міністра юстиції Валерія Коломієць, яку цитує Укрінформ

Дослівно: «Ми представляємо вперше для вас найпростіший спосіб доступу до правової допомоги, який був придуманий і реалізований завдяки нашим партнерам, а саме – мобільний додаток. Тепер можна сказати, що правова допомога може бути у кожного з вас в кишені, кожен день, постійно.

Завдяки нашим партнерам, з якими ми вже неодноразово реалізували дуже багато успішних проектів, ми зібрали все це в одну кнопку на мобільному телефоні. Тепер просто одним дотиком ви можете отримати консультацію, можете отримати правову підтримку і роз’яснення ваших прав і обов’язків ».

Деталі: Додаток також дозволяє перевірити, чи належить людина до суб’єктів права на надання безоплатної вторинної правової допомоги, тобто на захист або представництво своїх інтересів в суді.

Як кажуть в Мін’юсті, за допомогою цього додатка люди з обмеженими можливостями пересування можуть замовити адресну правову допомогу – викликати юриста додому.

Додаток дозволяє автоматично зателефонувати на єдиний номер системи БПД 0800213103 та отримати консультацію юриста; отримати інформацію про всі гарячі лінії ЦОВів, а також адреси центрів і бюро правової допомоги.

Також за допомогою цієї програми можна отримати контакти інших постачальників правову допомогу по регіонах.

Завантажити його можна через Play Market і App Store.

Джерело: