Мін’юст через ProZorrо продасть 27 в’язниць

В Україні налічується 27 заморожених і звільнених в’язниць, які не використовуються останні два роки. У зв’язку з цим їх виставлять на продаж через ProZorro.

Про це розповіла заступник міністра юстиції України Олена Висоцька в програмі «Офіційний розмова», відео оприлюднено в Youtube.

За її словами, в цих в’язницях не утримують ув’язнених, а персонал зведений до мінімуму -там залишилася тільки охорона і адміністрація.

«Так, у нас є законсервовані установи. Їх 27, є абсолютно чіткий перелік. Вони не використовуються нашою системою останні два роки. Ми з них почали. Перший найближчий об’єкт був біля Києва, в місті Ірпені. Друге – ми визначили, що це буде, напевно, цікавий для інвесторів об’єкт – установа у Львові. І один – в Одесі, – сказала вона.

Також Висоцька додала, що з даного питання міністерство співпрацює з Фондом держмайна, а продажу будуть проходити через ProZorro.

«Ми співпрацюємо з Фондом держмайна по цій процедурі. Ми збираємо повний пакет документів і передаємо в фонд. Він оголошує прозорі торги через ProZorro, і таким чином буде визначено покупець, за найкращою ціною, звичайно. Частина коштів піде нам, як власникові балансу цієї системи, – балансова вартість майна. Надлишок піде до держбюджету. І це буде вперше, коли сама система такого роду наповнює держбюджет », – сказала вона.

Джерело: