Мешканці будинку на Позняках, що вибухнув розповіли про стіни, що ворушаться ,тріщання плит і вижившу собаку

Мешканців перших поверхів багатоповерхівки, що вибухнула в Києві на Позняках  в середу, 24 червня, пустили в їх квартири, щоб забрати вцілілі речі.

Про це «Країні» розповіла Марина Писаненко, яка проживала в цьому будинку на сьомому поверсі.

Від її квартири практично нічого не залишилося, тому жінка не розраховує, що зможе туди потрапити.

«Комусь пощастило менше, комусь більше. Сьогодні якщо пощастить зайдуть люди з третього поверху. Чому якщо пощастить? Тому що будинок періодично ворушиться. Вчора кілька разів були такі ворушіння, навіть в якийсь момент, коли ми стояли дуже близько до шостого під’їзду, дали команду відбігати від будинку. Ми чули тріск плит », – розповідає девушка.Она додає, що в її квартиру доступу немає і скоріш за все не буде, так як вона розташована на одному поверсі з епіцентром вибуху.

«Коли люди заходять в будинок, щоб забрати речі, то гойдається саме сьомий поверх, це за словами рятувальників. Також вони кажуть про те, як збираються вчинити з першими поверхами і з останніми, а про сьомому взагалі більше ніхто не говорить, його практично немає. У нас в квартирі повністю вивалилися кухня, немає частини балкона, про решту пошкодженнях нічого сказати не можу, немає доступу », – розповідає Марина.

Її сім’я зараз проживає у бабусі, разом з собакою Беней, яка під час вибуху перебувала в квартирі. На щастя, песику вдалося врятуватися. Але схоже, собака після того, що сталося переживає стрес.

«Собака все також стрибає, але видно, що він якийсь засмучений і втомлений. Поки його бабуся, мама і тато гладять і грають, то все добре, а, коли вони займаються своїми справами, то він забивається в куточок. У нього стрес », – пояснила Маріна.По її словами, про компенсації постраждалим під час вибуху і залишилися без житла поки немає ніякої інформації. Можливо щось проясниться на ініційованої столичною владою зустрічі з мером Віталієм Кличком, яка запланована на вечір четверга.

«О 19:30 до нас приїде Віталій Кличко. Поки складно сказати, яка буде тема зустрічі, у нас є кілька питань. З приводу компенсацій – про це поки одні розмови. Немає ніяких рішень – ні схвалень, ні відмов. Ось коли щось буде в письмовому вигляді, тоді можна говорити. Ми живемо зараз у бабусі », – розповіла« Країні »Марина Писаненко.

Нагадаємо, вибух в київській десятиповерховому будинку прогримів вранці у неділю, 21 червня, і зруйнував кілька поверхів.

Джерело: