«Мені наказав померлий батько»: Чоловік облив будинок Рівненського міськсуду фекаліями

У ніч на 11 серпня будівля Рівненського міського суду облили фекаліями. Про це інформує місцеве видання «Рівне вечірнє».

45-річний зловмисник сам прийшов в поліцію, щоб заявити про свій вчинок.

Виявилося, що чоловік робить це не вперше – в 2017 він приніс в суд пакет з фекаліями, а в липні цього року справив нужду біля входу в будівлю. Суд присудив хулігану штраф в розмірі 371 і 471 грн відповідно.

є

«Чоловік має явні проблеми з порушенням психіки. Адже таке у нас вже третій раз. Коли він вперше приносив великий чорний пакет з фекаліями, то запевняв, що уві сні таке зробити йому наказав померлий батько. Потім були ще витівки. Останнє, що я пригадую, це два місяці тому чоловік кидав папір перед судом і обпльовувати вікна суду. Пояснював це знову сном з батьком », – зазначила керівник апарату Рівненського міського суду Віра Гірічук.

Як виявилося, чоловік вимагає від суду дозволити викопати з могили свого батька. Але в суді немає жодної справи про ексгумацію за позовом цього чоловіка.

«Хуліган запевняє, що так звів рахунки з суддями, які не хочуть задовольнити його прохання про ексгумацію тіла батька. Чоловік стверджує, що хоче щось забрати з труни. Мовляв, це заважає йому спокійно жити », – додала прес-секретар обласного управління поліції Марія Юстицкий.

Порушено кримінальну справу за статтею ч. 1 ст. 296 КК (хуліганство).

Встановлено, що хуліган зараз тимчасово проживає в Києві, де працює водієм трамвая.

Джерело: