Мендель зізналася, що зустрічається з політиком, але не з Офісу президента

Прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель розповіла про своє молоду людину. Його ім’я вона називати відмовилася, але натякнула, що він займається політикою, однак не в Офісі президента.
Про це вона повідомила в інтерв’ю телеведучій Наталії Влащенко на її YouTube-каналі.

На питання про те, кого б Мендель взяла з собою, якби їй рік довелося перебувати на безлюдному острові, вона відповіла: «Я б взяла свого молодого чоловіка. Це єдина людина, з яким я хотіла б провести рік, і це було б дійсно круто ».

Крім того, прес-секретар глава країни підтвердила, що докладає певні зусилля, щоб ніхто не знав ім’я її хлопця. «Я не думаю, що хтось знає, хто це … Нехай поки буде так», – зазначила вона, додавши, що, швидше за все, так буде до кінця її каденціі.Отвечая на питання, як їй вистачило часу побудувати особисте життя, працюючи в Офісі президента, Мендель відповіла: «Його не вистачає, ні у нього, ні у мене. Я не знаю, як-то, десь це виходить ».

На питання про те, чи займається її обранець політикою, Мендель заявила: «Ну, таке», при цьому зазначивши, що він не працює з нею в Офісі президента.

«Нам довелося пройти цей період, коли він трохи дивувався. Він говорив, що я читають про тебе, дивлюся, що пишуть, і тому я з тобою зустрічаюся, і у мене дискоординація йде, тому, що в тому просторі ти одна, а тут інша », – розповіла Мендель про свої стосунки з молодим чоловіком .

Джерело: