Меган Маркл і принц Гаррі купили будинок у російського олігарха-шахрая – ЗМІ

Меган Маркл і принц Гаррі купили будинок в Каліфорнії за 14,7 млн ​​доларів. Колишнім власником особняка був російський олігарх Сергій Гришин, який вкрав мільйони доларів з банків Естонії та Росії, пише The Sun.

Новий будинок Меган і Гаррі має 16 ванних кімнат, дев’ять спалень, бібліотеку, офіс, спа-салон з саунами, тренажерний зал, ігрову кімнату, кінотеатр, винний льох і гараж на п’ять машин.


Фото: sothebysrealty.com/eng
До цього особняк, що розташувався на території загальною площею 2,19 гектара, належав російському магнату Сергію Гришина. Чоловік переїхав в США в 2018 році, після того, як обікрав кілька банків в Росії і Естонії. Про це він сам розповів ЗМІ.

Российский олигарх Сергей ГришинФото: wikipedia.org
«Я вкрав дуже багато в Естонії і Росії. Це була найбільша схема шахрайства, тому що ніхто не знав точно, скільки грошей вкрадено », – цитує Гришина видання.

Відомо, що новий будинок Меган Маркл і принца Гаррі російський бізнесмен придбав ще в 2009 році за 24,8 мільйона доларів, але довго не міг знайти покупців. У січні 2020 року олігарх виставив нерухомість на торги, в результаті наша знаменита пара придбала маєток за 14,7 млн ​​доларів.

Джерело: