Медики назвали категорію пацієнтів, які помирають від коронавірусу найчастіше

У російському Міністерстві охорони здоров’я розповіли, яка категорія пацієнтів найбільш схильна до важкого перебігу коронавируса і частіше вмирають.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я Росії олег Салагаєв, передає «РІА Новини».

Як повідомив заступник міністра, медики провели дослідження на майже 400 тис. Пацієнтів, які показали, що важче за всіх Коронавірусние хвороба переносять люди з ожирінням. Ця категорія громадян потрапляє в лікарню частіше не 113%. Крім того, вони на 74% частіше виявляються в реанімації, і ймовірність смерті при цьому вище на 48%.

За словами Салаги, зменшення надлишкової маси тіла може є ефективним засобом для профілактики коронавируса і його негативних наслідків.

Також російський чиновник розповів, що кожен може самостійно з’ясувати, чи є у нього зайву вагу. Для цього потрібно розділити масу тіла (в кілограмах) на зріст у квадраті (в метрах), якщо отримана величина становить понад 25, потрібно починати стежити за своєю вагою.

Як заявив медик, масу тіла краще знижувати, контролюючи вживання газованих напоїв і кондитерських виробів, а також інших продуктів, які є джерелом швидких і легких цукрів. Заява заступника міністра охорони здоров’я було приурочено до Всесвітнього дня боротьби з ожирінням.

Джерело: