Люди від 20 до 40 років стали головними розповсюджувачами коронавірусу для літніх – ВООЗ

Всесвітня організація охорони здоров’я стурбована тим, що серед усіх хворих коронавірусом збільшилася кількість молодих людей у ​​віці від 20 до 40 років. За їхніми даними нова хвиля Covid-19 пов’язана саме з цим фактом, а також тим, що багато їх навіть не знають, що інфіковані.

Про це з посиланням на заяву регіонального директора ВООЗ по країнах Західної частини Тихого океану Такеші Касаї повідомляє Rueters.

Так, представники ВООЗ заявили, що в цьому місяці кількість молодих людей серед інфікованих у всьому світі збільшилася. Це піддало ризику вразливі верстви населення в усьому світі, включаючи літніх і хворих людей в густонаселених районах зі слабким медичним обслуговуванням.

«Епідемія змінюється. Люди у віці від 20 до 30 і 40 років все частіше стають рушійною силою поширення (коронавируса – Ред.). Багато хто навіть не підозрюють, що інфіковані. Це збільшує ризик вторинних ефектів для найбільш незахищених (людей). Те, що ми спостерігаємо, – це не просто відродження (епідемії Covid-19 – Ред.). Ми вважаємо, що це сигнал про те, що ми вступили в нову фазу пандемії в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні », – сказав Касаї.

За його словами, не дивлячись на наявність мутацій, ВООЗ все ще вважала вірус «відносно стабільним». Також у всесвітній організації нагадали виробникам ліків про необхідність виконання всіх відповідних кроків при розробці вакцини від коронавируса.

Технічний директор і радник з питань політики в сфері лікарських засобів Сокорро Ескаланте, заявив, що ВООЗ координує свої дії з Росією, яка в цьому місяці стала першою країною, що надала нормативне дозвіл на вакцину від Covid-19. За словами Ескаланте, ВООЗ сподівається отримати докази наявності цієї нової вакцини.

Джерело: