«Любов переможе коронавірус». Папа Римський зняв маску в натовпі віруючих на площі Ватикану

Папа Римський Франциск провів зустріч з віруючими вчора, 9 вересня. Під час зустрічі на площі Ватикану він порушив рекомендовану дистанцію і зняв захисну маску, заявивши, що «любов переможе коронавірус».

Про це повідомляє «Голос Америки».

Понтифік зняв маску з обличчя, коли прибув до внутрішнього двору Ватикану в Сан-Дамасо перед аудиторією з приблизно 500 осіб, в порівнянні з десятками тисяч, які зазвичай збираються на площі Святого Петра. Він також торкнувся людям, які прийшли на Генеральну аудієнцію, тиснув руки і стосувався чола прихожан, що тягнувся до нього через огорожу.

«Християнський відповідь на пандемію і подальший соціально-економічна криза заснований на любові», – сказав він віруючим.

Пізніше він все ж закликав віруючих залишатися соціально відстороненими і не тіснитися, «щоб уникнути зарази». У своєму виступі Папа Франциск сказав, що пандемія зачіпає всіх, і «ми вийдемо з неї кращими людьми, якщо ми всі разом будемо прагнути до загального блага».

Однак він поскаржився на те, що він вважає «проявом партійних інтересів». «Наприклад, є ті, хто хоче знайти для себе можливі рішення, такі як [розробка] вакцин, а потім продати її іншим», – зазначив Папа. Він сказав, що деякі користуються ситуацією для розпалювання розбіжностей і прагнуть до економічних або політичних розбіжностей.

Джерело: