Луцькому терористові пред’явили звинувачення за чотирма статтями

Запобіжний захід луцькому терористові Максиму Кривошей, якому вже оголосили про підозру, обиратимуть завтра, 23 липня.

Про це в Facebook повідомляє прес-служба Поліції Волинської області.

Зараз, за ​​даними правоохоронців, підозрюваний перебуває в СІЗО. 23 липня суд обиратиме Максиму Кривошей запобіжний захід.

Кримінальні виробництва відкриті за ч. 2 ст.147 (Захоплення заручників), ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), ст. 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця), ст. 258 (Терористичний акт) Кримінального кодексу України.

Луцкому захватчику заложников изберут меру пресечения. Скриншот: Facebook полиции Волынской области

Нагадаємо, вранці 21 липня Максим Кривошей захопив автобус із заручниками в центрі Луцька. Він понад 12 годин утримував 13 осіб. Як це було, детально розповідала «Країна».

Також ми описували вимоги Кривоша: зокрема, він вимагав, щоб Порошенко, Аваков і інші люди при владі записали відеозвернення, в яких би назвали себе терористами в законі.

Від Зеленського луцький терорист хотів, щоб той записав відеозвернення із закликом подивитися фільм «Земляни», що глава держави в результаті і зробив. Після цього Кривошей відпустив заручників.

Джерело: