Лукашенко знову поговорив з Путіним. Кремль підтвердив готовність надати військову допомогу

У неділю, 16 серпня, відбулася телефонна розмова президентів Білорусі і Росії Олександра Лукашенка і Володимира Путіна відповідно. У розмові Кремль підтвердив готовність Москви надати республіці необхідну допомогу у вирішенні проблем, що виникли на основі принципів Договору про Союзну державу і – при необхідності, в разі зовнішньої загрози – по лінії ОДКБ.

Про це повідомляє БЕЛТА з посиланням на прес-службу лідера Білорусі.

Уточнюється, що вони обговорили ситуацію в Білорусі. Своє бачення ситуації висловив Путін, але інформаційне агентство не приводить його слова.

«Глави держав провели ґрунтовні консультації з усіх питань. Лідери країн ще раз підтвердили домовленість, що в разі загострення ситуації в частині зовнішніх загроз боку реагуватимуть спільно відповідно до положень, передбачених Договором про колективну безпеку », – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Лукашенко обговорював з Путіним можливість надання всебічної допомоги по забезпеченню безпеки Білорусі в разі зовнішніх загроз вчора, 15 серпня. Також вчора президент Білорусі заявив про стурбованість військовими навчаннями НАТО на території сусідніх Литви та Польщі.

Джерело: