Лукашенко заявив, що вперше за 25 років привів армію в повну бойову готовність

Олександр Лукашенко, що виконує обов’язки президента Білорусі, заявив, що вперше за 25 років йому довелося приводити основні частини Збройних Сил країни в повну бойову готовність.

Джерело: Лукашенко в пункті постійної дислокації 6-ї окремої гвардійської механізованої бригади в Гродно, передає БЕЛТА

Деталі: Лукашенко поскаржився, що, замість того, щоб займатися економікою і нагальними справами країни, йому доводиться приділяти увагу питанням стабілізації обстановки.

Він зазначив, що вперше за чверть століття довелося приймати найсерйозніше рішення, приводячи основні частини Збройних Сил в повну бойову готовність і перекидаючи війська на західний напрямок.

Пряма мова: «Що мене найбільше турбує, — до цієї внутрішньої ситуації додався зовнішній фактор. Ми бачимо серйозне ворушіння військ НАТО в безпосередній близькості від наших кордонів на території Польщі і Литви».

Деталі: Пізніше на мітингу в Гродно Лукашенко закликав білорусів ніколи і нікому не віддавати свою країну.

Пряма мова: «Питання не в Лукашенку сьогодні. Я наївся цього хліба (президентського — ред.). Але уявіть на хвилину — немає Лукашенка. Хто сьогодні командував би військами на західному кордоні? Ми б на цій площі вже не були б господарями. Нас поламали б, покришили і виплюнули б».

Джерело: