Лукашенко заявив, що перехворів коронавірусом

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що вже перехворів коронавірусом. За його словами, хвороба пройшла безсимптомно.

Про це він розповів сьогодні на зустрічі з керівництвом та особовим складом відомств системи забезпечення національної безпеки при відвідуванні військової частини 3214 внутрішніх військ МВС.

«Я приношу вибачення за свій голос. Останнім часом доводиться дуже багато говорити. Але найдивніше, ви сьогодні зустрічаєтеся з людиною, який на ногах примудрився перенести коронавірус. Таке вчора висновок лікарі зробили. Безсимптомно », – розповів Лукашенко.

За його словами, 97% населення Білорусі переносять Коронавірусние інфекцію без симптомом.

«Як я і говорив, 97% населення у нас переносять цю заразу безсимптомно, слава богу, що мені вдалося потрапити в цю когорту безсимптомних», – повідомив президент.

Відзначимо, що раніше білоруський лідер неодноразово скептично відгукувався про пандемію. Так, він називав коронавірус «психозом» і заявляв, що в Білорусі ніхто не помер від Covid-19. Крім того, він заявляв, що вважає носіння захисних масок в школах «неймовірною дурістю», а прийняття в школах такого рішення – «самодіяльністю».

При цьому в країні не вводилися жорсткі карантинні обмеження. Незважаючи на це, на початку місяця Лукашенко оголосив про повну перемогу над інфекцією Covid-19 в Білорусі.

Тим часом, за даними Міністерства охорони здоров’я країни, на 28 липня в країні зареєстровано 67 366 осіб (+119 за добу). При цьому 60492 людини видужала, 538 – померли.

Джерело: