Лукашенко заборонив ввезення товарів з Польщі. Їх пропонують викидати прямо на кордоні

Білоруська митниця не пропускає в країну польські товари. Ввозити не дозволяють практично будь-які продукти, при цьому митники не пояснюють, на підставі якого розпорядження вони діють.

Про це повідомляє польська газета Wyborcza.

Так, посилені перевірки з боку білоруських митників, за даними видання, почалися ще 18 вересня. При цьому забороняється ввозити практично будь-який польський товар: пачку кави, шоколадку, навіть рулон туалетного паперу. Перетинають кордон ставлять перед ультиматумом: або викинути продукти, або повертатися назад до Польщі.

«Олександр Лукашенко ввів заборону на ввезення польських товарів до Білорусі. Це, мабуть, покарання для поляків за підтримку білоруської опозиції. Від цього страждають не поляки, а білоруси », – пише газета Wyborcza.

Уточнюється також, що митники не дають пояснень, на підставі якого розпорядження вони діють.

«Білорусь входить до Митного союзу з Росією, Вірменією, Казахстаном і Киргизією. Будь-які додаткові обмеження на кордоні повинні застосовуватися всіма цими державами і на всіх зовнішніх кордонах. З польськими товарами заборонена тільки перетин польсько-білоруського кордону », – зазначає видання.

Джерело: