Лукашенко оголосив про прийняття найжорсткіших заходів щодо захисту території Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив міністру оборони і командувачу Західним оперативним командуванням вжити жорстких заходів для захисту територіальної цілісності країни, особливо міста Гродно.

Про це він заявив в суботу, 22 серпня, відвідуючи військовий полігон під Гродно, передає БЕЛТА.

Так, Лукашенко доручив докласти всіх зусиль, щоб «захистити насамперед західну перлину Білорусі з центром в Гродно.

«З прийняттям найжорсткіших заходів щодо захисту територіальної цілісності нашої країни», – підкреслив білоруський лідер.

Також, за словами Лукашенка, проти Білорусі використовують сценарій кольорових революцій з використань зовнішніх факторів.

На полігоні 6-ї окремої гвардійської механізованої бригади міністр оборони Віктор Хренін доповів главі держави про задум комплексного тактичного навчання зі зведеною угрупованням на Гродненському тактичному напрямі, що складається обстановці у білоруських кордонів.

“Все зрозуміло. Як ми і припускали, все йде за планом кольорових революцій з порушенням внутрішньополітичної ситуації в країні. Оригінальність і особливість ситуації полягає в тому, що підключений зовнішній фактор, що буває не завжди. Зазвичай вони розкручують всередині, скидають діючу владу. Але оскільки влада у нас на місці, жорстко опирається, підключили зовнішній фактор », – сказав Олександр Лукашенко.

Джерело: