Лоукостер Ryanair відновив польоти між Італією та Україною. Графік рейсів і напрямки

Вчора, 6 липня, ірландська лоу-кост компанія Ryanair виконала перший регулярний рейс з Італії в Україну після пом’якшення карантинних обмежень. Пасажири з Бергамо благополучно приземлилися в аеропорту «Бориспіль».

Італійський авіаційний регулятор ENAC видав дозвіл на польоти Ryanair як мінімум до кінця літнього розкладу 2020 року, яке закінчується в кінці жовтня.

Про це передає портал Аvianews.com.

Фактичним перевізником виступає куплена в 2019 році авіакомпанія Malta Air, проте для пасажирів нічого не зміниться – вони як і раніше зможуть отримувати всі послуги та на тих же умовах, які надає Ryanair. Переклад частини флоту на мальтійський сертифікат зроблений для оптимізації витрат на персонал і в рамках стратегії диверсифікації діяльності. Зараз в групу Ryanair крім ірландського лоу-коста входять також Laudamotion в Австрії, Buzz в Польщі і Malta Air на Мальті.

У найближчі дні Ryanair розширить маршрутну мережу з Італії в Україну до 11 напрямків, за якими лоу-кост планує виконувати 28 рейсів на тиждень.

Графік польотів Ryanair між Італією та Україною:

Київ:

Бергамо, 6 липня 4 рази на тиждень,

Рим (Фьюмічіно), з 6 липня 5 разів на тиждень,

Болонья, з 7 липня, 3 рази на тиждень,

Катанія, з 7 липня 2 рази в тиждень.

Львів:

Болонья, з 6 липня 2 рази в тиждень,

Бергамо, з 7 липня 2 рази в тиждень,

Рим (Фьюмічіно), з 8 липня 2 рази в тиждень.

Одеса:

Болонья, з 6 липня 2 рази в тиждень,

Бергамо, з 6 липня 2 рази в тиждень,

Рим (Фьюмічіно), з 8 липня 2 рази в тиждень.

Харків:

Бергамо, з 6 липня 2 рази в тиждень.

Ryanair продає авіаквитки на рейси між Україною та Італією до кінця літнього розкладу. Однак перед бронюванням перельоту пасажирам слід враховувати можливість зміни розкладу з комерційних причин або через можливі заборон влади. Так само Італія не відкрила свої кордони для громадян України.

Джерело: