Лікарі розповіли про стан єдиного вцілілого курсанта в катастрофі Ан-26

В’ячеслав Золочівський, який став єдиним, хто вижив після падіння військового літака Ан-26, що здійснював навчальний політ з курсантами на борту, йде на поправку.

Про це повідомляє «Армія.inform» з посиланням на старшого ординатора травматологічного відділення Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, підполковника медичної служби Юрія Клапчука.

«Єдиний уцілілий після падіння літака Ан-26 під Чугуєвом курсант льотного факультету Харківського університету Повітряних сил імені Кожедуба В’ячеслав Золочівський йде на поправку», – розповів він.

Зараз стан хлопця описують як середньої тяжкості, загрози життю немає. В’ячеслав добре себе почуває, активно спілкується з лікарями і родичами, незабаром до нього пустять друзів з університету. Виписати потерпілого зможуть приблизно через тиждень, після цього порекомендують пройти реабілітацію.

Нагадаємо, спочатку після краху повідомлялося про двох, що вижили -курсантах. Правда, вранці 26 вересня, один з них помер у реанімації. Це був Віталій Вільховий.

Джерело: