Лікарі Дніпра рятують життя дитини з Селидове, якому собака відкусила геніталії

У Дніпрі медики обласної дитячої клінічної лікарні на Космічній рятують життя дворічному малюкові, якому домашня собака відкусила геніталії. Трагедія сталася в Селідово на Донбасі в день народження дитини. Поки батьки приймали гостей в будинку малюк вийшов на подвір’я, де на нього і напала собака, вчепившись в пахову область. В результаті цього хлопчик позбувся геніталій, анального отвору і отримав пошкодження стегнової артерії Травмованого дитини екстрено військовим вертольотом доставили в Дніпро, повідомляє «Інформатор».

Уточнюється, що стан дитини вкрай важкий. За словами волонтера Олександри Тимощенкова, на тлі важкої травми і інтоксикації почали погано працювати нирки.

Ребенок из Селидово в реанимации

«Малюка підключили до апарату перітоніального діалізу (штучної нирки). Лікування в стінах обласної дитячої лікарні не зупиняється ні на хвилину. Лікарі докладають максимум зусиль, але давати будь-які прогнози не беруться. Кажуть, що критичні стани не просто називають «критичними» і все змінюється блискавично », – каже волонтер.

За її даними, дитині зараз допомагає вся Україна. Волонтери вже закрили збір грошей на необхідні для порятунку ліки, оскільки за рекордні пару годин вдалося зібрати всю потрібну суму.

Джерело: