Лідера «Воплів Відоплясова» Олега Скрипку судять за п’яну їзду

У понеділок, 28 вересня, Печерський райсуд Києва мав розглянути постанову патрульної поліції, складене за їзду в нетверезому вигляді на мотоциклі щодо відомого музиканта і лідера групи «Воплі Відоплясова» Олега Скрипки. Однак засідання так і не відбулося.

Про причини зриву «Країна» дізналася з власних джерел в суді.

Засідання було призначено на 18:05, хоча суд працює до 17:00. Ймовірно, такий час вибрали, щоб Скрипку не помітили інші відвідувачі.

За словами джерел, Скрипка з’явився в суд на Володимирській, 15 заздалегідь в мотоциклетному костюмі і в супроводі свого адвоката. Засідання не відбулося, тому що суддя Світлана Шапутько, яка повинна була розглядати справу, перебувала на лікарняному і все засідання з її участю в цей день були зняті.

Згідно з даними сайту «Судова влада», наступне засідання у справі Скрипки призначено на 12 жовтня. З огляду на той факт, що адмінправопорушення за нетверезе водіння згідно КУпАП повинно бути накладено судом не пізніше ніж через три місяці, такими темпами артист може відбутися легким переляком.

Варто відзначити, що раніше Скрипка вже потрапляв в неприємні історії на своєму мотоциклі.

Так, в 2013 році на вулиці Стеценка відомий співак збив на пішохідному переході жінку з дитиною. ДТП сталося поряд з Берковецька кладовищем. Мати і дитину госпіталізували в лікарню. За словами очевидців, щоб уникнути зіткнення з пішоходами, музикант намагався загальмувати і поклав свій італійський мотоцикл Aprilia на асфальт, але людей все ж зачепив. Сам мотоцикліст відбувся шоком і здерті колінами, тому як був в шортах. Так як переломів у потерпілих не виявилося, то до кримінальної відповідальності Скрипку не залучали.

Джерело: