Курсанта, що вижив в авіакатастрофі під Харковом випишуть з лікарні найближчими днями

Курсанта-третьокурсника Харківського національного університету повітряних сил, який вижив під час катастрофи Ан-26 в районі Чугуєва, випишуть з лікарні найближчим часом.

Про це заявив начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Едуард Хорошун, передає «Україна 24».

«Він був спочатку розташований в реанімаційному відділенні. Зараз на ранок, з поліпшенням, також у стані середнього ступеню важкості переведений в соматичне відділення. Рани загояться. Я думаю, що наступної неділі буде ставати питання про виписку з відпусткою за станом здоров’я », – сказав він.

У той же час мати вцілілого курсанта каже, що він вистрибував з літака на ходу. Його парашут не встиг розкритися, оскільки висота була низькою.

Нагадаємо, літак звалився в п’ятницю ввечері, 25 вересня. На борту знаходилися курсанти, а сам борт виконував навчальний політ. Після краху почалася сильна пожежа. Двох людей вдалося госпіталізувати – їх стан оцінюють як важкий.

«Країна» також розповідала про те, хто, згідно з попередньою інформацією, перебував на борту звалився Ан-26 в Харківській області.

У ГБР пізніше виступили із заявою, що розглядають чотири версії трагедії. А ось сам президент України Володимир Зеленський, після прибуття на місце аварії, заявив, що «головною версією» є загибель наших хлопців.

Джерело: