Курсант, що не потрапив на літак, який розбився, розповів про групу

Уродженець Вінницької області, курсант Валентин Рейзер повинен був знаходитися на борту літака, що розбився в Чугуєві Харківської області Ан-26, проте за кілька днів до катастрофи перевівся на інший факультет, в зв’язку з чим його зняли з польоту.

Хлопець розповів про взаємини в групі в інтерв’ю газеті «Високий Замок».

«Я дуже добре знав багатьох з курсантів, які полетіли на тому літаку і, на жаль, не повернулися. Дмитро Андрущенко, Олександр Бойко … знав всю 133-ї групи. Ростислав Булій, Олександр Клевець, Микола Нікітченко, Богдан Матвійчук, Костянтин Зибьюк, Руслан Шеремет … всі вони перейшли на третій курс. Я був їх одногруппником, але кілька днів тому перевівся на інженерний факультет, на спеціальність «авіаційне озброєння», – пояснив Рейзер.

За його словами, група була згуртованою, однак найбільш тісно він дружив з Віталієм Вільховий, уродженцем Львівської області, який загинув в авіакатастрофі.

«Ходили разом в звільнення. Він ні в чому нікому не відмовляв. Відгукувався на будь-яке прохання про допомогу. Умів підтримати товариша в складну хвилину. Під час навчання у Львові Віталік запрошував мене в гості до себе додому, але побувати там я не встиг », – згадує курсант.

Він додав, що спільні фотографії з одногрупниками були на телефоні вижив В’ячеслава Золочівського, однак гаджет зламався під час пожежі в літаку.

«Того фатального літаку повинен був летіти і я. Але обставини так склалися, що не полетів … У вівторок в Харкові, де віддавали останню шану Віталіку Вільховий, я разом з іншими курсантами нашого університету попрощався зі своїм другом », – сказав Рейзер.

Нагадаємо, в п’ятницю, 25 вересня, в Чугуєві Харківської області розбився літак з курсантами. В результаті падіння виникла пожежа. Загинули 26 військових, вижив лише один чоловік.

Джерело: