Кухня в світлих тонах

Кухня в світлих тонах вважається класикою інтер’єру. Є багато варіантів цих меблів. Готові рішення і кухні під замовлення в поєднанні з різними матеріалами роблять інтер’єр сучасним, оригінальним, навіть вишуканим.

Легкість, свіжість, витонченість
Світлі кухні є чудовим рішенням як для невеликих приміщень, так і для великих столових кімнат. Маленьке приміщення немов збільшується в розмірах, здається просторіше. Велике стає витонченішою і вишуканіше.

Стилі для світлої кухні:

класика;
сучасний;
мінімалізм;
модерн;
прованс.
Ідеї ​​для квартири в світлих тонах можуть відрізнятися як простотою, так і оригінальністю.

Класичний стиль можна назвати оптимальним рішенням на всі часи, «золотою серединою». Строгість і стриманість стилю врівноважують деталями декору, дизайну. Це можуть бути красиві фіранки в дрібну квіточку або яскрава «веселенька» вставка з плитки на підлозі, скатертину з ажурним мереживом або велика яскрава ваза на столі.

Сучасний стиль відрізняється простотою, зручністю. Цей варіант підходить для прихильників практичності. Для обробки поверхонь можна використовувати шпалери, кахель, кераміку, штукатурку. Кухонний гарнітур може бути будь-якого дизайну, з різних матеріалів.

Мінімалізм – дуже модний стиль. Його використовують як для маленьких, так і для великих приміщень. Приміщення з мінімальною кількістю предметів візуально розширює простір, наповнює його світлом, повітрям. Всі дрібниці ховаються в шафи. Декор недоречний. Фіранок зовсім немає, або їх замінюють легкі жалюзі. Пол і меблі можуть бути темними. Улюблений стиль перфекціоністів.

Модерн має на увазі комфорт і функціональність. Головним акцентом такої кухні стане побутова техніка. В обробці використовують найсучасніші матеріали:

Скло;
пластик;
метал;
ламінат;
камінь.
Все це повинно бути в світлих тонах кухонного гарнітура. Модно комбіноване освітлення.

Прованс відрізняється простотою, зручністю, смаком. Меблі, виконана в цьому стилі, дарує спокій, радість, задоволення. Рекомендується використовувати прості натуральні матеріали:

дерево;
пробку;
глину;
кераміку.
Фіранки і скатертини краще пошити з бавовни, бязі, льону. Світлий гарнітур додасть такій кухні елегантності та вишуканості.

Колір для світлої кухні

Підходять всі світлі відтінки:

білий;
перловий;
блідо-сірий;
слонова кістка;
блідо рожевий;
персиковий;
карамельний;
ніжно-зелений;
блідо-бузковий;
світло-жовтий.
Всього близько двадцяти відтінків. При оформленні світлої кухні зазвичай дотримуються принципу «світлий верх, темний низ». Спочатку треба вибрати відтінок, який буде ведучим в інтер’єрі кухні. Наприклад, якщо купити або замовити блідо-рожевий гарнітур, весь дизайн кухні буде спиратися на рожевий колір. Пол може бути темніше, наприклад, червоно-коричневим, а може бути натурального рожевого кольору. Приміщення і декор не варто робити одного ніжного відтінку, треба зробити акценти. Фіранки можуть бути з тканини з яскравим квітковим принтом. Посуд може бути з яскравого малинового скла.

Іноді оформлення може ґрунтуватися на принципі «світлий низ».

Різноманітність обробки
Є багато варіантів світлого рішення для кухонного простору. Ось деякі цікаві варіанти:

пластик;
з натуральним деревом;
з патиною.
З пластиком і деревом все знайомі.

Патина – цікаве незвичайне рішення. Це така оксидная плівка на міді. У дизайні кухні теж використовується цей термін. Так стали називати наліт, ефект старіння на дереві. Меблі з ефектом патини виглядає розкішно.

Приміщення в світлих тонах виглядає дорого і елегантно. Перш, ніж почати ремонт і оформлення в такому стилі, рекомендується порадитися з дизайнером. При уявній простоті, цей стиль таїть в собі деякі нюанси. При професійному виборі матеріалів, обладнання, декору, кухня стане місцем, де збирається вся родина.

Джерело: