«Кривава Мері» і ще три напою названі найкориснішим алкоголем

У США експерти з’ясували, які алкогольні напої можуть вважатися найбільш корисними для здоров’я. У список увійшли червоне вино, темне пиво, сангрія і коктейль «Кривава Мері».

Про це з посиланням на Gizmodo пише УНН.

Червоне вино

В одній пляшці червоного вина міститься від 4% до 9% денної норми заліза, 9,4% калію і 5% відсотків магнію. У ньому багато антиоксидантів, які мають позитивні властивості. Наприклад, ресвератрол знижує ризик утворення тромбів і рівень «поганого» холестерину в крові. Також цей напій є не дуже калорійним. Зазвичай в одному келиху міститься від 110 до 130 кілокалорій.

темне пиво

Також низькокалорійним алкоголем вважається темне пиво. У келиху об’ємом близько 350 мілілітрів міститься всього 128 кілокалорій.

Напій має антиоксидантні властивості, тому регулярне вживання темного пива (в помірних дозах) знижує ризик захворювань серцево-судинної системи.

“Кривава Мері”

До складу коктейлю входить томатний сік, а найбільш активними інгредієнтами томатів є лікопін (захищає від захворювань простати), катехіни (захищає шкіру), зеаксантин (захищає очі), вітамін А і флавоноїдні антиоксиданти, такі як альфа- і бета-каротин, ксантіни і лютеїн, вітамін С і калій. Коктейль також вважається низькокалорійним.

Селера і хрін, який часто додають в «Криваву Мері», сприятливо впливають на здоров’я мочевиводітельной шляхів, нормалізують кров’яний тиск, допомагають в боротьбі з безсонням

Сангрія

Сангрія – іспанський коктейль, який готують на основі вина. У нього додають фрукти, цукор і трохи лікеру, бренді або рому. Завдяки провину і фруктам в напої міститься багато вітаміну С і антиоксидантів.

Джерело: