Кремль: Путін і Лукашенко підтвердили налаштованість на зміцнення союзницьких відносин

Президент Росії Володимир Путін і глава Білорусі Олександр Лукашенко під час телефонної розмови 15 серпня погодилися, що головне, щоб проблемами в Білорусі не скористалися деструктивні сили, які бажають нашкодити співпраці в рамках Союзної держави.

Про це повідомили в Кремлі за підсумками переговорів двох лідерів в суботу, 15 серпня, передає «ТАСС».

Крім того, президенти висловили впевненість в тому, що ситуація в Білорусі незабаром буде врегульована.


Також Путін і Лукашенко відзначили, що важливо запобігти спробам деструктивних сил завдати шкоди взаємовигідної співпраці Москви і Мінська.

«Олександр Лукашенко інформував про ситуацію в Білорусі, що склалася після президентських виборів. З обох сторін висловлено впевненість, що всі виниклі проблеми будуть незабаром врегульовані. Головне, щоб цими проблемами не скористалися деструктивні сили, які прагнуть до того, щоб завдати шкоди взаємовигідної співпраці двох країн в рамках Союзної держави », – йдеться в повідомленні.

Також зазначено, що сторони «позитивно оцінили тісний контакт профільних відомств з питання повернення в РФ затриманих росіян».

Нагадаємо, раніше в Білорусі повідомили, що в ході телефонної розмови президенти обговорили ситуацію, яка складається всередині і навколо Республіки Білорусь. Перед цим Лукашенко заявляв про намір зв’язатися з Путіним через протести в країні, які можуть загрожувати обом державам.

Як повідомлялося, країну охопили протести після того, як 9 серпня в республіці пройшли президентські вибори. Учасники акцій вимагають проведення чесного голосування і вважають вибори сфальсифікованими. При цьому 14 серпня ЦВК офіційно оголосила про перемогу Лукашенка з результатом понад 80% голосів.

Джерело: