Коронавірус приніс в моду новий вид купальників – трікіні

Незважаючи на пандемію коронавірусу в Європі почався туристичний сезон. Але відпочиваючі повинні тримати дистанцію, бути на пляжі в масках і дезінфікувати руки. Через це в світі може з’явитися нова мода на купальники «трікіні» – бікіні з маскою в тон.

Подібною концепцією поділилася на своїй сторінці в Facebook італійський дизайнер купальників марки Elexa Beachwear Тиціана Скарамуцо.

Дизайнер з курортного міста Сенигаллія на італійському узбережжі Адріатичного моря, була змушена скоротити своє звичайне виробництво вдвічі і почала випускати захисні маски, щоб не закривати підприємство. Потім вона створила захисну маску в тон бікіні і розмістила фотографію своєї дочки в новому купальному костюмі на власній сторінці Facebook.

Пізніше Тиціана Скарамуцо розповіла пресі, що хотіла таким чином позбавити своїх друзів і підняти їм настрій під час карантину, але навіть не думала, що незабаром створить цілу колекцію «трікіні».

За задумом дизайнера в цьому купальному костюмі, що складається з трьох частин, маска – не просто засіб захисту, але і красивий аксесуар. В кінці травня Тиціана Скарамуцо почала отримувати перші замовлення. Ціна такого комплекту – близько 60 євро.

Джерело: