Коронавірус і далі «косить» нардепів: захворіли Шуфрич і Палиця

Нардепи від фракцій «За майбутнє» Ігор Палиця і Опозиційної платформи «За життя» Нестор Шуфрич повідомили, що захворіли на коронавірус.

Джерело: Палиця і Шуфрич в ефірі «Право на владу»

Деталі: Палиця заявив, що симптомів хвороби не відчуває, проте тестування дало позитивний результат.

«Сьогодні вранці прийшов позитивний тест мені на коронавірус. Я самоізолювався. Симптомів немає – просто були контакти, я вирішив пройти тестування. І вранці прийшла така новина. Нічого страшного немає. У мене немає ніяких симптомів. Почав профілактичне лікування».

Про інфікування Шуфрича повідомила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко. Пізніше це підтвердив і сам нардеп. Він розповів, що перше тестування на коронавірус було позитивним. Однак пізніше він мав три негативних тести. Нардеп планує в понеділок здати черговий тест.

Що передувало: Народні депутати через спалах COVID-19 в жовтні працюватимуть у Верховній Раді тільки 20 жовтня, всі інші робочі дні – в комітетах.

29 вересня про захворювання на коронавірус повідомив лідер «Євросолідарності» п’ятий президент Петро Порошенко, голова партії «Голос» Кіра Рудик, нардеп «Слуги народу» Жан Беленюк і лідер цієї ж партії Олександр Корнієнко.

УП

Джерело: