Коронавірус довів Cirque du Soleil до банкрутства

 

Cirque du Soleil став банкрутом, фото: facebook.com/CirqueduSoleil
Знаменитий Cirque du Soleil (Цирк дю Солей – Ред.) Став черговою жертвою пандемії коронавирусу і оголосив про своє банкрутство через неможливість давати уявлення.

Причиною такого рішення керівництво Cirque du Soleil назвало «величезний збій і примусове закриття шоу в результаті пандемії Сovid-19». У компанії мають намір реструктуризувати свій борг за допомогою канадського уряду і приватних інвестиційних компаній.

«Протягом останніх 36 років Cirque du Soleil був дуже успішною і прибутковою організацією. Однак з нульовими доходами після примусового закриття всіх наших шоу через Сovid-19, керівництво повинно було діяти рішуче, щоб захистити майбутнє компанії », – заявив генеральний директор Cirque du Soleil Entertainment Group Даніель Ламарр, як передає СNN.

Так, 3 місяці тому Cirque du Soleil тимчасово призупинив виробництво всіх своїх шоу, в тому числі і шести уявлень в Лас-Вегасі. Цирк оголосив тендер на участь в конкурсі з боку своїх найбільших спонсорів, в тому числі з транснаціональних приватних інвестиційних компаній з США, Китаю та Канади на 420 000 000 доларів. Передбачається, що ця пропозиція стане відправною точкою для залучення інших участніков.Компанія також отримала нове фінансування в розмірі 300 000 000 доларів для «підтримки успішного перезапуску, надання допомоги постраждалим співробітникам і партнерам Cirque du Soleil, а так само прийняття певних зобов’язань».

У знаменитого цирку боргів майже на мільярд доларів. Щоб знизити фінансові втрати, Cirque du Soleil звільнив близько 3 500 своїх співробітників.

Нагадаємо, що Cirque du Soleil був заснований Гі Лаліберте і Жілем Сент-Круа в 1984 році в Канаді. Цирк відомий відмовою від участі тварин в своїх уявленнях, в яких циркове майстерність поєднується з хореографією.

Джерело: