Колишній глава управління ГСЧС Одеської області відповість в суді за загибель 33 осіб

Колишній глава Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області звинувачується в службовій халатності у зв’язку із загибеллю 33 осіб на трьох пожежах в Одесі в 2019 році.

Про це у вівторок, 29 вересня, інформує прес-служба Госбюро розслідувань.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків і службової недбалості колишнього чиновника, який був відповідальним за здійснення державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, протягом 2019 на території Одеси сталося три масштабні пожежі, в яких загинули люди», – йдеться в повідомленні.

Так, в ГБР розповіли, що справа проти екс-начальника ГСЧС в Одеській області порушено в зв’язку з:

пожежею в Одеському обласному медичному центрі психіатричного здоров’я в червні 2019 року, загинули 8 громадян;
пожежею в готелі «Токіо Стар» 9 серпня 2019 року, 9 осіб загинули;
пожежею в Одеському економічному коледжі в грудні 2019 року, 16 людей загинули.
«Внаслідок систематичного неналежного виконання керівником ГУ ГСЧС в Одеській області своїх службових обов’язків в 2019 році на території м Одеса сталося 3 пожежі, які призвели до тяжких наслідків у вигляді загибелі 33 осіб і завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі на суммеу 4, 9 млн грн », – додали представники відомства.

Колишній чиновник звинувачується в скоєнні злочину за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість). Вчора 28 вересня обвинувальний акт було направлено до суду.

Бывший глава ГСЧС в Одесской области ответит перед судом за три смертельных пожара. Скриншот: ГБР

Джерело: